6 października 2021

You Can Dance – Nowa Generacja

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

Kuratorium Oświaty we Wrocławiu zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie promocyjne i zamieszczenie na stronach internetowych Państwa placówki informacji o konkursie TVP „You Can Dance – Nowa Generacja”. Przedsięwzięcie jest skierowane do uczniów w wieku 8-13 lat, a jego cel to propagowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Konkurs został objęty patronatem honorowym Ministra Edukacji i Nauki.

Zadanie konkursowe polega na nagraniu wspólnego występu grupy uczniów i przesłaniu go na adres badzmyrazem@tvp.pl. Wybrane filmiki będzie można obejrzeć na antenie TVP w niedzielnych wydaniach programu „Pytanie na śniadanie” oraz w mediach społecznościowych programu.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 8 listopada 2021 r.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe. Dodatkowo autorów najciekawszego filmiku odwiedzą w szkole Ida Nowakowska, Roksana Węgiel i Agustin Egurrola. Wizytę w szkole oraz filmik będzie można obejrzeć w finałowym odcinku programu „You Can Dance – Nowa Generacja”.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie programu https://youcandance.tvp.pl/ oraz w mediach społecznościowych.

O przedsięwzięciu pisaliśmy także w komunikacie MEiN dostępnym na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/you-can-dance–nowa-generacja–wez-udzial-w-konkursie.

 

Załącznik:

„You Can Dance – Nowa Generacja” – plakat konkursowy

Idź do góry