28 maja 2018

Święto Matki w Jeleniej Górze-Cieplicach

Święto Matki w Jeleniej Górze-Cieplicach

Dolnośląski Kurator Oświaty Roman Kowalczyk uczestniczył 27 maja w Święcie Matki w Cieplicach. Specjalnym gościem była Wiceminister Edukacji Narodowej Marzena Machałek, biskup Antoni Długosz i legenda polskiej piłki nożnej Włodzimierz Lubański.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. Następnie uczestnicy mogli uczestniczyć w Marszu Niepodległości z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę oraz obejrzeć m.in. występy zespołów dziecięcych i młodzieżowych, w tym zespołu instrumentalno-wokalnego Promyki Krakowa pod kierunkiem Romy Doniec-Krzemień, działającego przy Szkole Muzycznej im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie, Musztrę Paradną Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Tryńcza. Uczestnicy wydarzenia mieli możliwość m.in. obejrzenia wystawy prac plastycznych, poznania oferty Muzeum Miniatur, Muzeum Przyrodniczego i Karkonoskiego Parku Narodowego.

Fotorelacja

Święto Matki w Jeleniej Górze-CieplicachŚwięto Matki w Jeleniej Górze-CieplicachŚwięto Matki w Jeleniej Górze-CieplicachŚwięto Matki w Jeleniej Górze-CieplicachŚwięto Matki w Jeleniej Górze-CieplicachŚwięto Matki w Jeleniej Górze-CieplicachŚwięto Matki w Jeleniej Górze-Cieplicach

Idź do góry