4 września 2018

Ogólnopolskie rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w Lutyni

Ogólnopolskie rozpoczęcie roku szkolnego w Lutyni

Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska zainaugurowała rok szkolny 2018/2019 w nowo otwartym kompleksie szkolnym w Lutyni w gminie Miękinia. Towarzyszyli Pani Minister Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak oraz Dolnośląski Kurator Oświaty Roman Kowalczyk.

W maju 2016r. ruszyła budowa kompleksu szkolnego w Lutyni, w ramach którego, obok żłobka i przedszkola dla setki dzieci, powstała szkoła podstawowa wraz z salą sportową. Inwestycja warta prawie 22 mln zł została wsparta ze środków unijnych i krajowych. W budynku nowej szkoły w Lutyni znajdzie się miejsce dla 374  uczniów w 23 salach dydaktycznych. W kompleksie szkolno – przedszkolnym znajdują się również  stołówka, świetlica, zaplecze sanitarne, szatnie oraz pomieszczenia administracyjne.

Ogólnopolskie rozpoczęcie roku szkolnego w LutyniOgólnopolskie rozpoczęcie roku szkolnego w LutyniOgólnopolskie rozpoczęcie roku szkolnego w LutyniOgólnopolskie rozpoczęcie roku szkolnego w LutyniOgólnopolskie rozpoczęcie roku szkolnego w LutyniOgólnopolskie rozpoczęcie roku szkolnego w LutyniOgólnopolskie rozpoczęcie roku szkolnego w Lutyni

Idź do góry