bip
tel. 71 340 63 48
fax. 71 340 61 08
uczniowski telefon informacji oświatowej: 0605 588 850
poczta@kuratorium.wroclaw.pl
 

Kancelaria Ogólna
tel. 71 340 63 48 pok. 2007
fax. 71 340 61 08
poczta@kuratorium.wroclaw.pl

Awans zawodowy i kwalifikacje
tel. 71 340 63 72 pok. 2173

Zespół ds. wypoczynku
tel. 71 340 60 48
tel. 71 340 63 36
tel. 71 340 63 70

Godziny pracy Kuratorium
od poniedziałku do piątku
w godz. 7.45 – 15.45

Skargi i wnioski
codziennie w godzinach 10.00 - 12.00 oraz dodatkowo w środy w godzinach 15.45 - 17.00 w pokoju 2259 (II piętro)

Dyrektor Wydziału Nadzoru Pedagogicznego
lub jego Zastępca przyjmuje w sprawach skarg i wniosków w pok. 2259 w każdą środę w godzinach od 10:00 do 12:00









Wydawanie duplikatów:
wiadomości archiwalne

Wyniki Konkursu Sejmu Dzieci i Młodzieży
2007-03-28


23 marca 2007r. Komisja Konkursowa Sejmu Dzieci i Młodzieży, powołana przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, wyłoniła 32 najwyżej ocenione prace uczniów, którzy wzięli udział w konkursie.
Dziękujemy wszystkim biorącym w nim udział oraz ich nauczycielom
za merytoryczne przygotowanie młodzieży. Poniżej przedstawiamy listę młodych posłów, którzy 1 czerwca 2007r. reprezentować będą Dolny Śląsk podczas XIII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży w Warszawie:

1. Jastrzębska Weronika – Gimnazjum Nr 14 we Wrocławiu (48 punktów)
2. Pytlasińska Joanna – Gimnazjum Nr 1 we Wrocławiu (48 punktów)
3. Rowgało Karolina – I LO w Bolesławcu (48 punktów)
4. Staniszewski Przemysław – IV Technikum Ekonomiczne w Świdnicy (47 punktów)
5. Kupis Paweł – LO w Dzierżoniowie (46,5 punktów)
6. Kaszub Magdalena – Gimnazjum Nr 1 w Strzegomiu (46,5 punktów)
7. Głowacka Aleksandra – LO w Sycowie (46,5 punktów)
8. Krzemień Marcin – Gimnazjum Nr 4 w Legnicy (46 punktów)
9. Górecka Katarzyna – Gimnazjum Samorządowe w Bolesławcu (45,5 punktów)
10. Kozołup Agata – Gimnazjum w Sułowie (45,5 punktów)
11. Ottenbreit Sebastian – Gimnazjum Publiczne w Szewcach (45 punktów)
12. Biardzka Maria - Gimnazjum Nr 14 we Wrocławiu (45 punktów)
13. Kuprianowicz Katarzyna – XII LO we Wrocławiu (45 punktów)
14. Stępień Monika - Gimnazjum Nr 1 w Strzegomiu (44,5 punktów)
15. Matyszkiewicz Agnieszka – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiu (44 pkt)
16. Kowalska Anna – Gimnazjum samorządowe Nr 2 w Bolesławcu (44 pkt)
17. Kuriata Agnieszka – IX LO we Wrocławiu (43,5 pkt)
18. Hromada Michał – I LO w Dzierżoniowie (43 pkt)
19. Janicka Agnieszka – Gimnazjum Nr 2 w Bolesławcu (42,5 pkt)
20. Jazienicka Alicja - Gimnazjum Nr 1 w Świdnicy (42,5 pkt)
21. Pawlik Natalia – Gimnazjum Nr 1 w Strzegomiu (42,5 pkt)
22. Gołębiowska Katarzyna – Gimnazjum Nr 1 w Górze (42 pkt)
23. Iskrzycka Magdalena – I LO w Oleśnicy (41,5 pkt)
24. Maziarz Mariusz - V LO we Wrocławiu (41 pkt)
25. Kucner Dominika – Gimnazjum w Ścinawie (41 pkt)
26. Nowaczyk Magdalena - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świebodzicach (41 pkt)
27. Kucharska Kamila – Gimnazjum Nr 2 w Strzegomiu (40,5 pkt)
28. Kowalski Mateusz – Gimnazjum Nr 1 w Strzelinie (40 pkt)
29. Fortuna Paula - Gimnazjum Nr 1 w Świdnicy (40 pkt)
30. Pudlis Dawid – I LO w Oleśnicy (39 pkt)
31. Dziedzic Joanna – II LO w Dzierżoniowie (39 pkt)
32. Lenio Paweł - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiu (39 pkt)

Komisja wyróżniła prace następujących uczniów:
1. Pakiet Alicja – Gimnazjum N1 w Oławie
2. Stojko Miłosz – Gimnazjum Samorządowe w Bolesławcu
3. Bożek Joanna – Gimnazjum Nr 3 w Świdnicy

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.


Zespół Organizacyjny Sejmu Dzieci i Młodzieży




   © Kuratorium Oświaty we Wrocławiu