24 października 2019

Zaproszenie na Saksońsko – Polski Dzień Innowacji.

W ramach efektywnej i trwałej rozbudowy transgranicznej współpracy pomiędzy Saksonią i Polską, zarówno w dziedzinie nauki jak i przemyśle, Biuro Łącznikowe Wolnego Państwa Saksonia, Transfer Office Uniwersytetu Technicznego w Dreźnie, Politechnika Wrocławska oraz Wrocławskie Centrum Akademickie (WCA) zapraszają na:

3. Saksońsko-Polski Dzień Innowacji

„TECHNIKA. CZŁOWIEK. PRZYSZŁOŚĆ. – Zrównoważone projektowanie obiektów technicznych w aspekcie humanistycznym“

który odbędzie się 7. oraz 8. listopada 2019, w Budynku H14 Politechniki Wrocławskiej, Wyb. Wyspiańskiego 40,  50-370 Wrocław.

  • Celem Saksońsko-PoLSKIego Dnia Innowacji jest efektywna i trwała rozbudowa transgranicznej współpracy pomiędzy nauką i przemysłem.
  • W czasie Saksońsko-PoLSKIego Dnia Innowacji zostaną zaprezentowane najlepsze przykłady transferu wiedzy i technologii w obu krajach.
  • Saksońsko-PoLSKI Dzień Innowacji oferuje platformę łączenia partnerów, możliwość rozmów B2B, zainicjowania współpracy, finansowania oraz prezentowania sukcesów.

Organizatorzy zapraszają do wspólnej dyskusji oraz rozwoju nowych modeli współpracy jak i prezentacji dotychczasowych wyników w sesji plakatowej i  proszą o potwierdzenie przybycia do 25. października 2019r. oraz rejestrację za pomocą naszego formularza rejestracyjnego.

Więcej informacji na temat SAKSOŃSKO-POLSKIEGO DNIA INNOWACJI oraz szczegółowy program wydarzenia na stronie internetowej: http://xborderinnovation.eu/.

Saksońsko-PoLSKI Dzień Innowacji odbywa się pod patronatem Konsulatu Generalnego Republiki Federalnej Niemiec we Wrocławiu. Jego organizatorami są Biuro Łącznikowe Wolnego Państwa Saksonia, Transfer Office Uniwersytetu Technicznego w Dreźnie, Politechnika Wrocławska oraz Wrocławskie Centrum Akademickie (WCA).

 

Idź do góry