9 maja 2017

Warsztaty Akademia Młodych Odkrywców

Szanowni Państwo,

zapraszamy do majsterkowania z „Kopernikiem” we Wrocławiu!

23 maja we Wrocławiu eksperci z Centrum Nauki Kopernik przeprowadzą wyjątkowe warsztaty. Klej, piła i nożyczki zastąpią tego dnia tradycyjne podręczniki. Edukatorzy będą mieli niecodzienną okazję dowiedzieć się, jak wykorzystywać elementy konstruowania, aby przeprowadzić fascynujące zajęcia.

Warsztat przygotowują i prowadzą specjaliści w zakresie edukacji z wykorzystaniem konstruowania z Centrum Nauki Kopernik.

Warsztat odbywa się w ramach projektu edukacyjnego „Konstruktorzy Marzeń”, którego oficjalnym partnerem jest firma Boeing. Podczas spotkania będzie można zapoznać się także z wyjątkowym zestawem edukacyjnym „Konstruktorzy Marzeń”. Dzięki zestawowi uczniowie zrzeszeni w sieci Klubów Młodego Odkrywcy mają okazję wkroczyć do „lotniczego świata”. Wielu z nich po raz pierwszy styka się z tajnikami inżynierskiej pracy. Centrum Nauki Kopernik wspólnie z firmą Boeing wspiera w ten sposób rozwój zainteresowań i kompetencji młodych ludzi w obszarze nauki, technologii, inżynierii i matematyki (ang. STEM). Pokazujemy, jak na nowo wykorzystać konstruowanie do przekazywania wiedzy w szkole. Udowadniamy, że można to robić w profesjonalny, a zarazem atrakcyjny sposób.

Termin warsztatu:

23 maja – Akademia Młodych Odkrywców (przy Politechnice Wrocławskiej), godz. 9:30

Liczba miejsc ograniczona! Zgłoszenia należy nadsyłać pod adres lukasz.derda@kopernik.org.pl.
Organizatorzy opłacają koszty szkolenia, przerwę kawową i posiłek w trakcie warsztatów. Spotkanie dedykowane jest edukatorom pracującym z młodzieżą gimnazjalną i licealną.

 

Idź do góry