28 kwietnia 2017

Zakończenie roku klas maturalnych Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze

zakończenia roku klas maturalnych Technikom w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.

Dnia 28 kwietnia Dolnośląski Kurator Oświaty Roman Kowalczyk i Dolnośląski Wicekurator Oświaty Janusz Wrzal uczestniczyli w uroczystości zakończenia roku klas maturalnych Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze. Gościem specjalnymi uroczystości była Marzena Machałek Sekretarz Stanu w MEN.

W uroczystości wzięły udział również młodsze klasy mundurowe z ZSZiO. Dodatkowo charakteru imprezie dodawała obecność pocztu sztandarowego i gości z Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu oraz 10 Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszowie. Najlepszym uczniom za osiągnięcia w nauce, sporcie oraz inne zostały wręczone nagrody. Uroczystość zakończył program artystyczny, symboliczne rzucenie biretem oraz pamiątkowe zdjęcia.

zakończenia roku klas maturalnych Technikom w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.zakończenia roku klas maturalnych Technikom w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.zakończenia roku klas maturalnych Technikom w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.zakończenia roku klas maturalnych Technikom w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.zakończenia roku klas maturalnych Technikom w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.

 

Idź do góry