12 października 2021

Otwarcie nowej pracowni obrabiarek sterowanych numerycznie w ZSZ w Ząbkowicach Śląskich z udziałem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

Otwarcie nowej pracowni obrabiarek sterowanych numerycznie w ZSZ w Ząbkowicach Śląskich

11 października Dolnośląski Kurator Oświaty Roman Kowalczyk uczestniczył w uroczystości otwarcia nowej pracowni obrabiarek sterowanych numerycznie (CNC) w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Ząbkowicach Śląskich.

Na uroczystości obecni byli: Andrzej Łaszczyk– dyrektor działu projektów firmy Abplanalp Sp. z o.o., Wojciech Mackiewicz – regionalny przedstawiciel HAAS na Dolnym Śląsku, przedstawiciele lokalnych pracodawców – Jarosław Kielar – dyrektor zarządzający w firmie KORDAS Sp. z o.o. i Krzysztof Czaja – przedstawiciel firmy Legrand Polska Sp. z o.o.

Otwarcie pracowni połączone było z powiatowym świętem Edukacji Narodowej.

Pan Kurator podziękował dyrektorowi szkoły Ryszardowi Pawłowskiemu za bardzo dobrą ofertę szkoły zawodowej, a także za aktywną współpracę szkoły z organem prowadzącym, której efektem są inwestycje w najnowocześniejszą infrastrukturę edukacyjną. Życzył dyrektorom i nauczycielom zgromadzonym na uroczystości zdrowia i wielu sukcesów.

Otwarcie nowej pracowni obrabiarek sterowanych numerycznie w ZSZ w Ząbkowicach ŚląskichOtwarcie nowej pracowni obrabiarek sterowanych numerycznie w ZSZ w Ząbkowicach ŚląskichOtwarcie nowej pracowni obrabiarek sterowanych numerycznie w ZSZ w Ząbkowicach ŚląskichOtwarcie nowej pracowni obrabiarek sterowanych numerycznie w ZSZ w Ząbkowicach Śląskich

Idź do góry