29 czerwca 2017

Obchody 35–lecia działania Szkoły Podstawowej nr 6 w Dzierżoniowie z udziałem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

Obchody 35 –lecie działania Szkoły Podstawowej nr 6 w Dzierżoniowie

Roman Kowalczyk Dolnośląski Kurator  Oświaty 22 czerwca 2017 r. odwiedził Szkołę Podstawową nr 6 im. Wandy Chotomskiej w Dzierżoniowie, która obchodziła 35–lecie działania.

Kurator w swoim wystąpieniu podkreślił, że uroczystość jest doskonałą okazją do świętowania, podsumowań, wspomnień i refleksji. Złożył gratulacje wszystkim, którzy są i byli zaangażowani w życie tej wyjątkowej szkoły. Wyraził uznanie dla pracowników za dotychczasową pracę, za serce i oddanie, z jakim wykonują swoje codzienne obowiązki. Uczniom życzył satysfakcji z odkrywania i szlifowania własnych talentów. Wszystkim uczniom oraz nauczycielom życzył wspaniałych i bezpiecznych wakacji!

Dolnośląski Kurator  Oświaty wręczył wyróżniającym się uczniom nagrody „Brylanty Szkoły Podstawowej nr 6”. Spotkał się też  z rodzicami, z którymi rozmawiał na temat zmian czekających szkołę od nowego roku szkolnego.

Szkoła Podstawowa nr 6 w Dzierżoniowie została założona w 1982 roku. Realizuje pierwszy etap edukacji, czyli kształcenie w klasach I-III. Od września 2017 r. Szkoła Podstawowa nr 6 wraz z Gimnazjum nr 3 będą tworzyć nową Szkołę Podstawową nr 1 .

Obchody 35 –lecie działania Szkoły Podstawowej nr 6 w DzierżoniowieObchody 35 –lecie działania Szkoły Podstawowej nr 6 w DzierżoniowieObchody 35 –lecie działania Szkoły Podstawowej nr 6 w DzierżoniowieObchody 35 –lecie działania Szkoły Podstawowej nr 6 w DzierżoniowieObchody 35 –lecie działania Szkoły Podstawowej nr 6 w DzierżoniowieObchody 35 –lecie działania Szkoły Podstawowej nr 6 w DzierżoniowieObchody 35 –lecie działania Szkoły Podstawowej nr 6 w DzierżoniowieObchody 35 –lecie działania Szkoły Podstawowej nr 6 w DzierżoniowieObchody 35 –lecie działania Szkoły Podstawowej nr 6 w Dzierżoniowie

 

Idź do góry