5 czerwca 2018

Obchody 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze

Obchody 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze

30 maja br. Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze obchodziła uroczyście święto swego patrona – księdza Jana Twardowskiego i 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Wśród gości wydarzenia byli Roman Kowalczyk Dolnośląski Kurator Oświaty, wiceminister Edukacji Narodowej Marzenę Machałek reprezentowała dyrektor jej biura poselskiego Maja Suchecka oraz przedstawiciele lokalnych władz: burmistrz Kamiennej Góry Krzysztof Świątek i wicestarosta Małgorzata Krzyszkowska.

Uroczystości rozpoczęła msza święta. Następnie uczniowie przedstawili program artystyczny prezentujący twórczość ks. Jana Twardowskiego oraz  nawiązujący do 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Obchody 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej GórzeObchody 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej GórzeObchody 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej GórzeObchody 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej GórzeObchody 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze

Idź do góry