29 września 2021

Konkurs „Szkoła LIVE – jesteśmy na TAK”.

 

We wtorek 28 września b.r. w Sali Kolumnowej im. Jerzego Woźniaka w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim, Wojewoda Dolnośląski Jarosław Obremski i Janusz Wrzal Dolnośląski Wicekurator Oświaty ogłosili Konkurs „Szkoła LIVE – jesteśmy na TAK”.

 

Szanowni Państwo Dyrektorzy i Nauczyciele, Drodzy Uczniowie,

w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, kontynuując działania prozdrowotne w zakresie promowania zdrowia, aktywności fizycznej, roli profilaktyki zdrowotnej w życiu człowieka oraz organizowania szczepień przeciwko Covid-19, serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie „Szkoła LIVE – jesteśmy na TAK”.

Organizatorem konkursu jest Wojewoda Dolnośląski.

Celem Konkursu jest aktywna promocja szczepień przeciwko Covid-19 prowadzona w działających na terenie województwa dolnośląskiego szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.

Konkurs jest przeprowadzany w terminie od 28 września 2021 r. do 10 grudnia 2021 r.

Przedmiotem Konkursu jest przygotowanie relacji ze zrealizowanych w szkole działań informacyjno-profilaktycznych związanych z promocją szczepień przeciw Covid-19 oraz rekomendacji, która w oryginalny sposób przedstawi, dlaczego młodzi ludzie powinni się szczepić.

Relację z działań podejmowanych w szkole należy umieścić na Zintegrowanej Platformie Edukacyjnej.

Zgłoszenia do Konkursu dokonuje do 19 listopada 2021 r. dyrektor szkoły, poprzez wypełnienie formularza „Szkoła LIVE – jesteśmy na TAK”, zamieszczonego na stronie https://info.kowroc.pl

Każda szkoła, która zostanie laureatem Konkursu, otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys. zł.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Konkursu.

Serdecznie zachęcamy do udziału w Konkursie oraz bieżącego wykorzystywania materiałów edukacyjnych Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

 

Załączniki:

  1. regulamin konkursu Szkoła LIVE 2021 09 28.
  2. zgoda na wykorzystanie wizerunku
Idź do góry