12 stycznia 2018

Klasy patronackie Telewizji Polskiej w liceach ogólnokształcących i technikach

Klasy patronackie Telewizji Polskiej

Telewizja Polska S.A. przygotowała specjalną ofertę skierowaną do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Oferta adresowana jest w szczególności do liceów ogólnokształcących prowadzących kształcenie o profilu dziennikarskim, dziennikarsko-historycznym, filmowych, a także do techników prowadzących naukę w branży elektronicznej, telekomunikacyjnej oraz elektrotechnicznej.

Przedstawiona przez TVP oferta jest bezpłatna. Obejmuje m.in. możliwość udziału uczniów w zajęciach zorganizowanych w Akademii Telewizyjnej, możliwość odbycia praktyk wakacyjnych i weekendowych w wielu działaniach TVP S.A oraz organizację zjazdów i obozów szkoleniowych. Propozycja współpracy szkół z TVP może obejmować również specjalistyczne doradztwo skierowane do nauczycieli, opiniowanie szkolnych projektów i przedsięwzięć z dziedziny mediów, a także organizację e-lerningowych kursów wspierających naukę zawodów z szeroko pojętej branży telewizyjnej.

Więcej informacji na ten temat udziela Pan Marek Łagowski, Akademia TVP, telefon: 601 600 968, e-mail: marel.laowski@tvp.pl

 

Idź do góry