7 listopada 2017

Jubileusz 70-lecia szkoły w Strzelinie

Jubileusz 70-lecia szkoły – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie.

3 listopada 2017 r. Roman Kowalczyk Dolnośląski Kurator Oświaty uczestniczył w jubileuszu 70-lecia szkoły – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie.

Dolnośląski Kurator Oświaty w swoim wystąpieniu podkreślił, że uroczystość jubileuszowa jest okazją do świętowania, podsumowań, ale też wspomnień i refleksji. Złożył gratulacje wszystkim, którzy byli i są zaangażowani w życie szkoły. Wyraził uznanie za dotychczasową pracę, za oddanie z jakim wykonują swoje codzienne obowiązki. W swoim przemówieniu odniósł się również do patrona szkoły Obrońców Westerplatte, którzy są inspiracją dla każdego pokolenia uczniów.

Po gali jubileuszowej na dziedzińcu szkoły Dolnośląski Kurator Oświaty, dyrektor szkoły, przedstawiciele nauczycieli, rodziców, uczniów i absolwentów odsłonili tablicę upamiętniającą jubileusz 70-lecia szkoły. Uroczystość była okazją do obejrzenia sal dydaktycznych, wystawy kronik szkolnych i dzielenia się wspomnieniami.

Obchody jubileuszu rozpoczęły się Mszą św. w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Św. w Strzelinie, którą koncelebrowali księża – absolwenci strzelińskiego Technikum. Gala jubileuszowa odbyła się w sali widowiskowej w Strzelińskim Ośrodku Kultury.

Jubileusz 70-lecia szkoły – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie.Jubileusz 70-lecia szkoły – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie.Jubileusz 70-lecia szkoły – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie.Jubileusz 70-lecia szkoły – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie.Jubileusz 70-lecia szkoły – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie.

 

 

Idź do góry