21 grudnia 2017

Jasełka w Szkole Podstawowej w Tymowej

Jasełka w Szkole Podstawowej w Tymowej

Społeczność Szkoły Podstawowej w Tymowej zaprosiła Romana Kowalczyka Dolnośląskiego Kuratora Oświaty i Janusza Wrzala Dolnośląskiego Wicekuratora Oświaty na przedstawienie o Bożym Narodzeniu. Specjalnymi gośćmi byli Poseł Elżbieta Witek i biskup legnicki Marek Mendyk.

Najmłodsi uczniowie opowiedzieli o narodzeniu Jezusa i złożeniu Go w żłobie, hołdzie pasterzy i pokłonie Trzech Króli. Wspólny śpiew kolęd, piękne dekoracje i stroje aktorów nadały temu wydarzeniu niezwykły charakter. Przedstawienie wzbudziło uznanie publiczności, wśród której nie zabrakło rodziców i  przedstawicieli lokalnych władz.

Dolnośląski Kurator Oświaty podziękował młodym artystom i ich opiekunom za przygotowanie inscenizacji oraz złożył uczniom, rodzicom, nauczycielom i zaproszonym gościom życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Jasełka w Szkole Podstawowej w TymowejJasełka w Szkole Podstawowej w TymowejJasełka w Szkole Podstawowej w TymowejJasełka w Szkole Podstawowej w TymowejJasełka w Szkole Podstawowej w Tymowej

 

Idź do góry