15 kwietnia 2021

Dzień Nowych Technologii w Edukacji 2021 –konkurs prezentujący relacje z tegorocznych wydarzeń

Szanowni Państwo,

w poniedziałek, 22 marca 2021 roku, już raz trzeci odbył się Dzień Nowych Technologii w Edukacji – inicjatywa Ministerstwa Edukacji i Nauki, której celem jest popularyzowanie technologii informacyjno-komunikacyjnych wykorzystywanych w pracy z uczniami w szkole i poza nią. Zachęcamy do zaprezentowania relacji z Dnia Nowych Technologii w Edukacji realizowanych w szkole lub placówce.

W bieżącym roku była możliwa organizacja działań zdalnych z wykorzystaniem środków i metod pracy na odległość, działań stacjonarnych lub połączenie tych form. Wszyscy, którzy zarejestrowali swoje aktywności przez formularz zgłoszeniowy w ramach Dnia Nowych Technologii w Edukacji, mogą wziąć udział w konkursie na najlepsze wydarzenie. Konkurs rozgrywany będzie w trzech kategoriach:

  1. przedszkola,
  2. szkoły podstawowe,
  3. szkoły ponadpodstawowe lub placówki edukacyjne.

Najciekawsze pomysły zostaną wyróżnione nagrodami rzeczowymi.

Termin zgłaszania wydarzeń do konkursu upływa 22 kwietnia br.

Warunkami uczestnictwa w konkursie są następujące:

  1. zgłoszenie przez szkołę/placówkę oświatową wydarzenia w ramach DNTE,
  2. zorganizowanie aktywności w ramach Dnia Nowych Technologii w Edukacji,
  3. przygotowanie relacji z wydarzenia DNTE za pomocą edytora dostępnego na Zintegrowanej Platformie Edukacyjnej www.epodreczniki.pl.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w regulaminie wydarzenia Dzień Nowych Technologii w Edukacji. Na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Link do relacji wraz z metryką szkoły/placówki (zgodnie z §3 Regulaminu) należy przesłać do 22 kwietnia 2021 r. na adres: poczta@kuratorium.wroclaw.pl

Linki:

metryka-dnte-2021-dolnośląskie

instrukcja-uzyskania-linku-do-relacji

Idź do góry