27 sierpnia 2021

„Bieg fair play PKOl”

Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego – Andrzej Kraśnicki oraz Przewodnicząca Klubu Fair Play PKOl – Hanna Wawrowska serdecznie zapraszają nauczycieli, dzieci i młodzież do wzięcia udziału w akcji „Bieg fair play PKOl”, organizowanej z okazji Światowego Dnia Fair Play w dniach 7 – 10 września 2021 r.

Na czym polega akcja?
Celem akcji jest promocja idei fair play wśród jak największej liczby uczniów. Idea #BiegFairPlayPKOl nie polega na biciu rekordów! 
Nauczyciele organizują w podanym okresie biegi w swoich szkołach, mają dowolność w wyborze dystansu i formy organizacji biegu. Wydarzeniu sportowemu mogą towarzyszyć inne inicjatywy o charakterze edukacyjnym – pogadanki, wystawy, spotkania.
Do 7.09 zgłoś szkołę, przesyłając zamieszczony na stronie nternetowej, uzupełniony formularz zgłoszeniowy na adres: biegfairplay@pkol.pl
Prześlij do 17.09 zdjęcia i filmiki na adres:  biegfairplay@pkol.pl. Oznaczajcie nas w mediach społecznościowych FBIGTwitter. Organizatorzy zachęcają także do używania hashtagów #BiegFairPlayPKOl #fairplay #worldfairplayday #fairplayinaction

PKOl i Klub Fair Play PKOl co roku przyznają nagrody sportowcom, trenerom, działaczom, kibicom sportowym.
W załączeniu znajduje się list przewodni inicjatywy, a dalsze szczegóły dotyczące organizacji przeczytają Państwo po kliknięciu w link:

https://olimpijski.pl/dolacz-do-biegu-fair-play-pkol-z-okazji-swiatowego-dnia-fair-play-7-wrzesnia/

 

Wszelkie pytania dotyczące Biegu Fair Play PKOl proszę kierować na adres:

biegfairplay@pkol.pl

tel.: 22 560 37 45

Idź do góry