2 kwietnia 2019

Zaproszenie nauczycieli oraz doradców edukacyjno-zawodowych do udziału w projekcie: „Szkolenia dla doradców edukacyjno-zawodowych na obszarze makroregionu III”

Szanowni Państwo,

w imieniu Dyrektora Powiatowego Ośrodka Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doradztwa Metodycznego w Polkowicach, informujemy o możliwości wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie: „Szkolenia dla doradców edukacyjno-zawodowych na obszarze makroregionu III”, adresowanym do nauczycieli oraz doradców edukacyjno-zawodowych ze szkół i placówek oświatowych, m.in. z terenu województwa dolnośląskiego.

Projekt jest rekomendowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w oparciu o programy szkoleń opracowany  przez Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Celem projektu jest wzrost kompetencji oraz wsparcie nauczycieli  w realizacji treści  zawartych w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej w sprawie doradztwa zawodowego (Dz.U. z dnia 30 sierpnia 2018 r, poz 1675)

Udział w szkoleniu pozwoli na nabycie umiejętności w zakresie treści związanych z doradztwem edukacyjno-zawodowym, których realizację obligują zapisy ww. Rozporządzenia.

Uczestnikom szkolenia  zapewnia się: bezpłatne materiały szkoleniowe, wyżywienie, nocleg, zwrot kosztów dojazdu oraz zaświadczenie ukończenia kursu.

Program szkolenia dostępny jest na stronie www.dga.pl/strony/1/i/290.php.
Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o kontakt:

Renata Czapczyńska – tel.603087782; e-mail r.czapczynska@polkowice.edu.pl

Bożena Stankowska, CKUiP – tel. 604534504; e-mail bozenastankowska@o2.pl

W załączeniu formularz zgłoszeniowy (pdf)

Idź do góry