30 października 2019

Zaproszenie na konferencję “Grajmy i śpiewajmy w szkole. Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska”

Szanowni Państwo,

Instytut Muzyki i Tańca oraz Narodowe Forum Muzyki serdecznie zaprasza na konferencję Grajmy i śpiewajmy w szkole. Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska, która odbędzie się 19 listopada 2019 roku o godz. 12.10 w Sali Teatralnej Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, pl. Jana Pawła II, nr 2.

Konferencja kierowana jest do Dyrektorów przedszkoli, szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych i nauczycieli muzyki.

 Podczas konferencji poruszone będą zagadnienia dotyczące wsparcia finansowego i merytorycznego muzykowania zespołowego w polskich szkołach w ramach prowadzonego od trzynastu lat Projektu Śpiewająca Polska oraz działającego obecnie Programu Pilotażowego Grajmy i śpiewajmy w szkole, którym objęte są wybrane szkoły w Polsce. Oba Projekty współfinansowane są ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Przedstawione zostaną również plany rozwoju prowadzonych działań zgodnych z podstawami programowymi określonymi w Rozporządzeniu Ministerstwa Edukacji Narodowej z dnia 24.02.2017 roku.

Konferencje poprowadzi kurator regionalny projektu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska Izabela Polakowska-Rybska – dyrygent z ogromnym doświadczeniem chórmistrzowskim, działający artystycznie w regionie dolnośląskim.

 

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY

Ulotka region dolnośląski

PROGRAM KONFERENCJI

 

Kontakt do organizatora:

Izabela Polakowska-Rybska

668818297

ipolakowska@gmail.com

Idź do góry