31 stycznia 2018

XIV koncert charytatywny “Aniołkowe granie”

“Aniołkowe granie”

29 stycznia br. Roman Kowalczyk Dolnośląski Kurator Oświaty uczestniczył w koncercie charytatywnym „Aniołkowe granie” organizowanym z myślą o dzieciach z rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka i pogotowia opiekuńczego.

Przedszkolaki zaprezentowały program, który przygotowały specjalnie na tę okazję. Podczas koncertu przedstawiciele wrocławskich szkół i przedszkoli wręczyli paczki z upominkami wychowankom placówek pieczy zastępczej. W  tym roku zgłosiło się prawie 40 szkół i przedszkoli, które rozdały prezenty dzieciom.

„Aniołkowe Granie to ogólnopolski projekt edukacyjny, którego celem jest promowanie idei rodzicielstwa zastępczego wśród dzieci, młodzieży, rodziców i placówek edukacyjnych, a założeniem integracja środowisk szkół, przedszkoli i placówek opiekuńczych poprzez seminaria, szkolenia, konferencje, najróżniejsze zajęcia, animacje itd.

„Aniołkowe Granie” we Wrocławiu to inicjatywa Przedszkola nr 31 im. J. Porazińskiej, Przedszkola nr 56 „Niezapominajka” oraz Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania realizowana już po raz czternasty.

“Aniołkowe granie”

“Aniołkowe granie”

“Aniołkowe granie”

 

 “Aniołkowe granie” “Aniołkowe granie” “Aniołkowe granie” “Aniołkowe granie”

 

 

Idź do góry