14 stycznia 2020

X Dolnośląska Gala Talentów

SONY DSC

Dyrektorzy dolnośląskich szkół i placówek, w tym „Szkół Odkrywców Talentów” i „Miejsc Odkrywania Talentów”!

Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Kuratorium Oświaty we Wrocławiu i współpracujące z nami szkoły i placówki oświatowe  X edycji „Dolnośląskiej Gali Talentów ”.

20 marca 2020 r. zapraszamy do udziału w rejonowych pokazach zainteresowań, pasji i talentów uczniów, które odbędą się w wybranych placówkach rejonu jeleniogórskiego, legnickiego, wałbrzyskiego i wrocławskiego.

 Laureaci rejonowych prezentacji wezmą udział w X Dolnośląskiej Gali Talentów!

W związku z powyższym poszukujemy szkół lub placówek, które we współpracy z wizytatorami Kuratorium Oświaty we Wrocławiu podjęłyby się w dniu 20 marca 2020 r. organizacji rejonowych eliminacji do X Dolnośląskiej Gali Talentów w rejonie jeleniogórskim, legnickim, wałbrzyskim, wrocławskim.

Zgłaszająca się do współorganizacji szkoła lub placówka oświatowa powinna dysponować odpowiednimi do realizacji tego zadania warunkami technicznymi (duża sala widowiskowa, nagłośnienie). Zgłoszenia wraz z opisem warunków technicznych należy przesłać na adres wizytatora: a.kulinska@kuratorium.wroclaw.pl

Jednocześnie oczekujemy na zgłoszenia uczniów do Rejonowej Gali Talentów.

Uwaga! W tym roku szkolnym 2019/2020 zgłoszenia uczestników dokonujecie Państwo poprzez formularz znajdujący się na platformie: https://edu.kuratorium.wroclaw.pl (ZMIANA!).
Zgłaszając uczestnika/ uczestników dyrektor szkoły loguje się swoim hasłem i loginem, następnie przechodzi do zakładki: formularze/ aktywne. Zgłoszenia należy dokonać do 10 lutego 2020 r.

Każda szkoła może zgłosić tylko jednego przedstawiciela (ucznia lub zespół), który, w Państwa ocenie, jest utalentowany w określonej dziedzinie lub realizuje ciekawe pasje i zainteresowania – zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie Gali Talentów 2020.

Informacja o zasadach organizacji Gali Talentów w roku szkolnym 2019/2020 znajduje się
pod adresem www.kuratorium.wroclaw.pl w zakładce: „Szkoły i placówki” /„Konkursy, olimpiady, zawody, turnieje” / „Dolnośląska Gala Talentów”.

Kontakt:

wizytator Anna Kulińska
tel. 71 340 65 08
adres e-mail: a.kulinska@kuratorium.wroclaw.pl

Załączniki:

Regulamin nominowania do X Dolnośląskiej Gali Talentów 2020

Zadania organizatora eliminacji rejonowych – marzec 2020

Zgoda

 

Idź do góry