30 kwietnia 2018

Wyniki konkursu „Losy Polaków na Wschodzie w latach 1939-1956” w roku szkolnym 2017/18

Szanowni Państwo,

 

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu „Losy Polaków na Wschodzie w latach 1939-1956”

w roku szkolnym 2017/18 pod tytułem ”Dzień, który zmienił moje życie …”

 

W kategorii szkół podstawowych:

 

Praca literacka:

I miejsce – Maria Kabzińska, kl. VI Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. Romana Podoskiego w Oleśnicy;

II miejsce – Katarzyna Witkowska, kl. VIIB Szkoły Podstawowej nr 61
im. Janusza Korczaka we Wrocławiu;

III miejsce – Oliwia Majka kl. VII Samorządowej Szkoły Podstawowej
w Międzylesiu;

Wyróżnienie: Anna Józków kl.VIIA Szkoły Podstawowej nr 4 w Polkowicach.

        

Praca multimedialna:

I miejsce – Paweł Rozbejko kl. VII Szkoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich w Głogowie;

II miejsce – Krzysztof Pawlikowski kl. IVF  Szkoły Podstawowej im.
Wandy Chotomskiej w Kiełczowie;

III miejsce – Oliwia Dul kl. VI Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego
w Nowej Wsi;

Wyróżnienia: Amelia Nowak kl. IVF  Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej

w Kiełczowie.

            

W kategorii szkól gimnazjalnych:

 

Praca literacka:

I miejsce – Joanna Drążek kl. IIB Gimnazjum III Liceum Ogólnokształcące
i oddziałami gimnazjalnymi w Lubinie;

                    –  Klaudia Jędrak kl. IIIB Gimnazjum III Liceum Ogólnokształcące
i oddziałami gimnazjalnymi w Lubinie;

II miejsce – Ewa Skrzydłowska kl. IIF Gimnazjum Szkoła Podstawowa nr 1
im. Jana Pawła II w Lwówku Śląskim;

III miejsce – Weronika Burczyńska kl. IIIB Gimnazjum III Liceum Ogólnokształcące

i oddziałami gimnazjalnymi w Lubinie;

Wyróżnienia: ————————————————————————————-

 

Praca multimedialne:

I miejsce – Aleksandra Jelonek kl. IIIA Gimnazjum Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami Integracyjnymi im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
w Świebodzicach;

II miejsce – Aleksander Król kl. III Gimnazjum Szkoła Podstawowa PRIMUS
we Wrocławiu;

III miejsce – Jan Błażków kl. III Gimnazjum Szkoła Podstawowa PRIMUS

we Wrocławiu;

Wyróżnienie: ————————————————————————————-

 

W kategorii szkól ponadgimnazjalnych:

 

Praca literacka:

I miejsce – Pola Rudnicka kl.I IX Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego we Wrocławiu;

II miejsce – Kinga Maguliszyn kl. ID Liceum Ogólnokształcące im.
Braci Śniadeckich w Zgorzelcu;

III miejsce – Kinga Zaremba kl. IB Technikum Ortopedyczne w Świdnicy;

Wyróżnienie: ————————————————————————————-

 

Praca multimedialna:

I miejsce – Olga Kozieł kl. IIC X Liceum Ogólnokształcące  im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu;

II miejsce – —————————————————————————————-

III miejsce – —————————————————————————————

Wyróżnienie: ————————————————————————————-

 

 

Uroczyste  podsumowanie,  wręczenie zaświadczeń, nagród  i  wyróżnień

odbędzie się we wrześniu 2018 r. podczas obchodów Dnia Sybiraka we Wrocławiu.

Idź do góry