4 kwietnia 2019

Wyniki III etapu Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939–1948. W walce o wolną Polskę”

losy żołnierza

III etap Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939–1948. W walce o wolną Polskę”

Szanowni Państwo

Na podstawie protokołu Wojewódzkiej Komisji Konkursowej z przebiegu III etapu Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939–1948. W walce o wolną Polskę” informuję, że:

  1. W III etapie konkursu wzięło udział 27 uczniów:

– w kategorii szkół podstawowych – 13 uczniów,

– w kategorii szkół gimnazjalnych – 14 uczniów.

  1. Spośród piszących Komisja wyłoniła laureatów, którzy zdobyli 48 pkt i więcej  w kategorii szkół gimnazjalnych i w kategorii szkół podstawowych (tj. 80% i powyżej). Finalistami zostali uczniowie, którzy zdobyli przynajmniej 60 % punktów.
  2. Wykaz laureatów i finalistów w załączeniu.
  3. Zgodnie z regulaminem, w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników,  można wnioskować o wgląd do pracy i składać odwołania.

W tym celu należy kontaktować się telefonicznie z wizytatorami Kuratorium Oświaty we Wrocławiu pod numerem tel. 71 340 64 51.

  1. Informacje o szczegółowych wynikach uczestników konkursu znajdują się na stronie internetowej losyzolnierza.plpo zalogowaniu.
  2. Informacje o uczestnikach zakwalifikowanych do IV etapu Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939–1948. W walce o wolną Polskę” zostaną opublikowane na stronie internetowej losyzolnierza.plprzez Komitet Organizacyjny Konkursu po zakończeniu trybu odwoławczego..

 

Poniżej lista laureatów i finalistów w kategorii szkoła podstawowa i gimnazjum.

Załącznik: Wykaz laureatów i finalistów III etapu Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939–1948. W walce o wolną Polskę”

Idź do góry