17 kwietnia 2018

Wyniki III etapu Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 –1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”

Szanowni Państwo

Na podstawie protokołu Wojewódzkiej Komisji Konkursowej z przebiegu III etapu Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej” informuję, że:

  1. W III etapie konkursu wzięło udział 33 uczniów:

– w kategorii szkół podstawowych – 11 uczniów,

– w kategorii szkół gimnazjalnych – 22 uczniów.

  1. Spośród piszących Komisja wyłoniła laureatów, którzy zdobyli 49 pkt i więcej (tj. 80% i powyżej) w kategorii szkół gimnazjalnych oraz 45 pkt i więcej (tj. 80% i powyżej) w kategorii szkół podstawowych. Finalistami zostali uczniowie, którzy zdobyli przynajmniej 60 % punktów
  2. Wykaz laureatów i finalistów w załączeniu.
  3. Zgodnie z regulaminem, w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników,  można wnioskować o wgląd do pracy i składać odwołania.

W tym celu należy kontaktować się telefonicznie z wizytatorami Kuratorium Oświaty we Wrocławiu pod numerem tel. 71 340 64 51.

  1. Komisja zakwalifikowała do IV etapu konkursu 2 uczniów z gimnazjum i 2 uczniów ze szkoły podstawowej, którzy uzyskali najwyższe wyniki (laureaci wyróżnieni gwiazdką) i będą reprezentować województwo dolnośląskie w etapie centralnym w Warszawie w dniach 7 – 9 czerwca 2018 r.
  2. Informacje o szczegółowych wynikach uczestników konkursu znajduje się na stronie internetowej losyzolnierza.plpo zalogowaniu.

 

Poniżej lista laureatów i finalistów w kategorii szkoła podstawowa i gimnazjum.

Załącznik: Lista laureatów i finalistów III etapu konkursu

Idź do góry