15 grudnia 2017

VIII Dolnośląska Gala Talentów

logo 2

Dyrektorzy dolnośląskich szkół i placówek,
w tym
„Szkół Odkrywców Talentów” i „Miejsc Odkrywania Talentów”!

Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Kuratorium Oświaty we Wrocławiu i współpracujące z nami szkoły i placówki oświatowe VIII edycji „Dolnośląskiej Gali Talentów ”.

Tegoroczny finał  gali odbędzie się  24 maja 2018 r., zaś  21 marca 2018 r. zapraszamy do udziału w rejonowych pokazach zainteresowań, pasji i talentów uczniów, które odbędą się w wybranych placówkach rejonu jeleniogórskiego, legnickiego, wałbrzyskiego i wrocławskiego.

Laureaci rejonowych prezentacji wezmą udział w VIII Dolnośląskiej Gali Talentów!

W związku z powyższym poszukujemy szkoły lub placówki, które we współpracy z wizytatorami Kuratorium Oświaty we Wrocławiu podjęłyby się w dniu 21 marca 2018 r. organizacji rejonowych eliminacji do VIII Dolnośląskiej Gali Talentów w rejonie jeleniogórskim, legnickim, wałbrzyskim, wrocławskim i mieście Wrocławiu.

Zgłaszająca się do współorganizacji szkoła lub placówka oświatowa powinna dysponować odpowiednimi do realizacji tego zadania warunkami technicznymi (duża sala widowiskowa, nagłośnienie). Zgłoszenia wraz z opisem warunków technicznych należy przesłać na adres e-mail wizytatora: a.kulinska@kuratorium.wroclaw.pl

Jednocześnie oczekujemy na zgłoszenia uczniów do Rejonowej Gali Talentów. W tym roku szkolnym zgłoszenia uczestników dokonujecie Państwo poprzez formularz elektroniczny znajdujący się pod adresem: formularz zapisów został zamknięty.

Zgłoszenia należy dokonać do 31 stycznia 2018 r.

Każda szkoła może zgłosić tylko jednego przedstawiciela (ucznia lub zespół), który, w Państwa ocenie, jest utalentowany w określonej dziedzinie lub realizuje ciekawe pasje i zainteresowania.

Informacja o zasadach organizacji Gali Talentów w roku szkolnym 2017/18 znajduje się pod adresem www.kuratorium.wroclaw.pl w zakładce: „Szkoły i placówki” /„Konkursy, zawody, olimpiady” / „Dolnośląska Gala Talentów”

Kontakt:
wizytator Anna Kulińska
tel. 71 340 65 08
 Załączniki:
Regulamin nominowania do VII Dolnośląskiej Gali Talentów 2018

Zadania Organizatora

Idź do góry