26 sierpnia 2020

PORADNIK „DOBRE PRAKTYKI DOTYCZĄCE FUNKCJONOWANIA JEDNOSTEK SYSTEMU OŚWIATY W OKRESIE ZAPOBIEGANIA, PRZECIWDZIAŁANIA I ZWALCZANIA COVID-19”.

men

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że przygotowaliśmy PORADNIK „DOBRE PRAKTYKI DOTYCZĄCE FUNKCJONOWANIA JEDNOSTEK SYSTEMU OŚWIATY W OKRESIE ZAPOBIEGANIA, PRZECIWDZIAŁANIA I ZWALCZANIA COVID-19”.

Materiał został opracowany na podstawie informacji zebranych przez kuratorów oświaty od dyrektorów szkół. Poradnik zawiera wskazówki, jak organizować nauczanie na odległość czy nauczanie w wariancie mieszanym.

Poradnik „Dobre praktyki dotyczące funkcjonowania jednostek systemu oświaty w okresie zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19” to wsparcie dla dyrektorów szkół i nauczycieli w związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym. Materiał zawiera zestaw dobrych praktyk i wskazówek w zakresie kształcenia na odległość.

Zachęcam do zapoznania się z tym materiałem i publikację na Państwa stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych. Materiał znajduje się również na naszej stronie internetowej https://www.gov.pl/web/edukacja/dobre-praktyki-w-zakresie-zdalnej-edukacji–poradnik-men

Idź do góry