17 maja 2018

Obchody 70–lecia działania Szkoły Podstawowej im. Polskiej Niezapominajki w Szczodrem z udziałem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

70–lecia działania Szkoły Podstawowej im. Polskiej Niezapominajki w Szczodrem

Roman Kowalczyk Dolnośląski Kurator  Oświaty 15 maja br. odwiedził Szkołę Podstawową im. Polskiej Niezapominajki w Szczodrem, która obchodziła 70–lecie działania.

Kurator w swoim wystąpieniu podkreślił, że uroczystość jest doskonałą okazją do świętowania, podsumowań i refleksji. Złożył gratulacje wszystkim, którzy są i byli zaangażowani w życie szkoły. Uczniom życzył satysfakcji z odkrywania i szlifowania własnych talentów.

Podczas Galii Jubileuszowej głos zabrali licznie przybyli goście, a po oficjalnej części uczniowie zaprezentowali program artystyczny.

Fotorelacja

 70–lecia działania Szkoły Podstawowej im. Polskiej Niezapominajki w Szczodrem 70–lecia działania Szkoły Podstawowej im. Polskiej Niezapominajki w Szczodrem 70–lecia działania Szkoły Podstawowej im. Polskiej Niezapominajki w Szczodrem 70–lecia działania Szkoły Podstawowej im. Polskiej Niezapominajki w Szczodrem 70–lecia działania Szkoły Podstawowej im. Polskiej Niezapominajki w Szczodrem

 

Idź do góry