2 czerwca 2021

Konkurs dla dzieci „Podróż koleją po Europie”

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

Spółka Akcyjna Międzynarodowe Targi Gdańskie z siedzibą w Gdańsku zaprasza uczniów szkół podstawowych, podopiecznych świetlic środowiskowych oraz warsztatów terapii zajęciowej do udziału w tegorocznej edycji Konkursu plastycznego TRAKO Dzieciom, którego tematem jest „Podróż koleją po Europie”.

Konkurs organizowany jest w ramach akcji charytatywnej TRAKO Dzieciom towarzyszącej 14. Międzynarodowym Targom Kolejowym TRAKO 2021. Finałem konkursu jest aukcja, na którą trafią nagrodzone i wyróżnione prace. Cały dochód z licytacji prac zasili działalność Fundacji Grupy PKP, a wszystkie zebrane środki będą przeznaczone na wsparcie wybranej placówki świadczącej wsparcie psychologiczne lub psychiatryczne dla dzieci i młodzieży.

Konkurs prowadzony jest w dwóch grupach wiekowych: klasy 0-IV (szkoły podstawowe) klasy V-VIII (szkoły podstawowe) i uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej. Konkurs trwa do 31 lipca 2021 r.

Regulamin i szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie: http://trakotargi.amberexpo.pl/title,TRAKO_DZIECIOM_2021,pid,4710.html
oraz w załączniku poniżej:

Regulamin konkursu

 

Idź do góry