21 grudnia 2017

Koncert kolęd uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie w Kuratorium Oświaty we Wrocławiu

Koncert kolęd uczniów

Dzisiaj Kuratorium Oświaty wypełniło się nastrojowymi dźwiękami najpiękniejszych polskich kolęd, które zaśpiewali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie. Po raz 16 uczniowie  i Burmistrz Miasta Chojnów Jan Serkies barwnie i radośnie zaprosili wszystkich pracowników Kuratorium do wspólnego kolędowania. Uczniów przywitali Roman Kowalczyk Dolnośląski Kurator Oświaty.

Aranżację muzyczną koncertu przygotował Pan Zenon Chmielewski, nauczyciel muzyki Szkoły Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie. Chór przy akompaniamencie orkiestry złożonej z metalofonu, klarnetu, skrzypiec i kibordu wykonał kolędy i pastorałki m.in. Wśród nocnej ciszy, Przybieżeli do Betlejem i ulubione przez pracowników Kuratorium „Nocą przez pustynię idzie karawana” oraz „Taki dzień, taka noc”.

Dziękujemy kolędnikom z Chojnowa i Panu Burmistrzowi Miasta Chojnów za życzenia i chwile wzruszeń. Zapraszamy na spotkanie w przyszłym roku.

Fotorelacja

Koncert kolęd uczniów Koncert kolęd uczniów Koncert kolęd uczniów Koncert kolęd uczniów Koncert kolęd uczniów Koncert kolęd uczniów

Idź do góry