28 listopada 2018

Informacja o 17 Konkursie plastycznym na projekt kartki pocztowej o tematyce świątecznej i zimowej pt.: “Ten magiczny czas…”

Szanowni Państwo,

 

Informujemy, iż Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu organizuje 17 edycję konkursu plastycznego na projekt  kartki pocztowej o tematyce świątecznej i zimowej pt. „Ten magiczny czas…”. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 14 grudnia 2018 roku. nazwiska  laureatów zostaną umieszczone na stronie internetowej muzeum  (www.muzeum.wroclaw.pl) oraz portalu Facebook.

Laureaci pierwszych trzech miejsc w każdej grupie otrzymają dyplomy i  nagrody niespodzianki. Spośród  laureatów wszystkich III grup jury wyłoni najlepszą pracę która otrzyma  tytuł Grand Prix i zostanie wydana w formie kartki pocztowej.  Podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się w 10 stycznia  2019 roku o godzinie 12:00 w Budynku Muzeum Poczty i Telekomunikacji we  Wrocławiu. Wręczeniu nagród towarzyszyć będzie otwarcie wystawy  pokonkursowej, na której zaprezentujemy najciekawsze projekty. Szczegóły konkursu w załącznikach.

 

REGULAMIN KONKURSU

Oświadczenia

Idź do góry