27 października 2020

I etap XXVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy

Szanowni Państwo

Dyrektorzy i Nauczyciele,

Informuję, że ze względu na wprowadzone na obszarze całego kraju obostrzenia dotycząc szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID, Organizator Konkursu, podjął decyzję o zmianie terminu przeprowadzenia I etapu XXV edycji  Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy”, planowanego na 4 listopada 2020 r.

Nowy termin przeprowadzenia wojewódzkiego etapu ww. konkursu zostanie ogłoszony na stronie internetowej Konkursu – www.losyzolnierza.pl.

Informacje na temat odbioru loginów i haseł niezbędnych do pobrania zadań konkursowych ze strony www.losyzolnierza.pl zostaną opublikowane na stronie internetowej Kuratorium Oświaty we Wrocławiu – www.kuratorium.wroclaw.pl w zakładce Konkursy współorganizowane przez DKO, po ustaleniu terminu etapu szkolnego ww. Konkursu przez Ogólnopolskiego Koordynatora Konkursu.

Idź do góry