13 maja 2019

„Gospodarka Morska – warunkiem ekonomicznego rozwoju Polski”

Szanowni Państwo,

Dyrektorzy i Nauczyciele szkół ponadpodstawowych województwa dolnośląskiego.

 

W imieniu Fundacji „Towarzystwo Projektów Edukacyjnych” zapraszam Państwa do udziału w projekcie „Gospodarka Morska – warunkiem ekonomicznego rozwoju Polski”.

Projekt został objęty patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.

Ma na celu zaprezentowanie nauczycielom i młodzieży (uczniom klas I) w województwie dolnośląskim możliwości jakie płynął z edukacji w zawodach związanych z gospodarką morską (szkic projektu w załączniku).

W związku z powyższym zapraszam przedstawicieli szkół ponadpodstawowych na konferencję rozpoczynającą projekt, która odbędzie się 5 czerwca 2019 roku w godzinach od 10.00 do 14.30 w Centrum Kultury Agora, Wrocław ul. Serbska 5a.

Warunkiem uczestnictwa jest zalogowanie się poprzez załączony formularz (decyduje kolejność zgłoszeń). Każda ze szkół biorąca udział w projekcie otrzyma pakiet materiałów do przeprowadzenia zajęć w swoje szkole. Przygotowane materiały multimedialne dadzą możliwość zaprezentowania treści związanych z projektem na lekcjach: podstaw przedsiębiorczości, wiedzy o społeczeństwie, zajęciach z wychowawcą, zajęcia z doradztwa zawodowego.  Na konferencji zostaną również zaprezentowane zasady konkursu „Morze perspektyw” dla uczniów i nauczyciel, w którym sponsorzy projektu przewidzieli atrakcyjne nagrody.

 

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt z osobą odpowiedzialną za organizację konferencji: Pani Joanna Tarnowska; kontakt: biuro.gospodarkamorska@tpe.org.pl

Formularz zgłoszeniowy:

https://forms.gle/Z2TkJ4XFxvwBCBEHA

 

Z wyrazami szacunku

 

Roman Kowalczyk

Dolnośląski Kurator Oświaty

Idź do góry