7 maja 2019

Finał IX Dolnośląskiej Gali Talentów – Oleśnica 2019

Szanowni Państwo Dyrektorzy !

W związku z zbliżającym się terminem IX Dolnośląskiej Gali Talentów – 30 maja 2019 r.- przesyłamy Państwu informacje, które pozwolą na sprawniejszą organizację imprezy.

 1. Gala zaczyna się o godz. 10.00 w Sali Widowiskowej Biblioteki i Forum Kultury
  w Oleśnicy, ul. Kochanowskiego 4. Wokół budynku znajdują się miejsca  do parkowania – parking płatny. W załączeniu link do strony współorganizatora:  https://bifk.info.
 1. Opiekunowie wraz z uczestnikami Gali powinni stawić się w Sali Widowiskowej BiFK w Oleśnicy co najmniej 30 minut przed rozpoczęciem imprezy i zgłosić swój przyjazd organizatorowi.
 1. W celu wykonania ewentualnej próby nagłośnienia, czy ustawienia sprzętów,  występujących prosimy o wcześniejsze przybycie. Dotyczy to szczególnie osób grających na instrumentach muzycznych.
  Na występujących oczekujemy już od godz. 8.00.
  Uwaga!  Na próbę na scenie zostaną wpuszczeni tylko ci uczestnicy, którzy uzgodnią próbę z organizatorem (tel. 71  340 65 08).
  Próby muszą zakończyć się do godz. 9.30, dlatego czas indywidualnej próby wynosi 5 minut.
 2. Uczestnicy powinni zapoznać się z kolejnością występów (lista znajduje się na stronie Kuratorium Oświaty we Wrocławiu).
  Wszyscy występujący zajmują miejsca na widowni. W odpowiednim czasie udają się za kulisy, a po występie wracają na widownię. Kolejność występów będzie również wywieszona przed głównym wejściem do Sali Widowiskowej BiFK.
 3. Aby zachować płynność występów planujemy, aby występujący opuszczali salę widowiskową, gdy na scenie pojawi się występujący, który na liście występujących jest dwa miejsca wyżej. Np. występujący z numerem 5 opuszcza widownię, gdy na scenie jest występujący oznaczony nr 3.
 4. Do występu należy się przebrać wcześniej, przed rozpoczęciem gali tj. przed godz. 10.00. Występującym będą udostępnione garderoby przy scenie.
 5. Oczekujemy, że wszyscy Państwo pozostaną z nami przez cały czas trwania gali. Po występach (przewidywany czas około 2,5 godziny) zapraszamy uczestników i ich opiekunów oraz dyrektorów szkół na poczęstunek.
 6. Planujemy na naszej stronie internetowej umieścić zdjęcia z występu laureatów.  W związku z tym prosimy o przesłanie skanu zgód rodziców na prezentację wizerunku ich dzieci – na adres poczty elektronicznej: a.kulinska@kuratorium.wroclaw.pl. – jeszcze przed Galą Talentów lub dostarczenie ich w dniu występu przy rejestracji uczestników. Zgody dotyczą występów indywidualnych
  i grupowych ( do 5 osób).
 7. Aby zapewnić laureatom i zaproszonym gościom miejsce na widowni, bardzo proszę potwierdzić liczbę osób przybywających
  z Państwa placówki na naszą galę. Potwierdzenie należy przesłać drogą mailową na adres: a.kulinska@kuratorium.wroclaw.pl
 8. W przypadku pytań proszę o kontakt pod numerem 71 340 65 08 lub na ww. podany adres mailowy.

W załączeniu :
Kolejność występujących – Oleśnica 2019
Zgoda

 

Idź do góry