5 czerwca 2018

Dolnośląski Kurator Oświaty gościł w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Trzebnicach

piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka pn. "POSTAW NA RODZINĘ I ZDROWIE"

Dnia 30 maja 2018r. w Roman Kowalczyk Dolnośląski Kurator Oświaty gościł w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Trzebnicach, w której odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka pn. “POSTAW NA RODZINĘ I ZDROWIE”. Celem wydarzenia było zachęcenie uczniów, rodziców i najbliższych do wspólnego i aktywnego spędzenia czasu poprzez udział w zabawach, grach, konkurencjach sportowych i wielu atrakcjach.

Dolnośląski Kurator Oświaty, w swoim wystąpieniu, złożył gratulacje za szczególną aktywność szkoły i współpracę ze środowiskiem lokalnym. Przekazał wszystkim dzieciom ciepłe, pełne uśmiechu i radości życzenia z okazji ich święta.

W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego 2017/2018 Roman Kowalczyk Dolnośląski Kurator Oświaty życzył uczniom najlepszych stopni na świadectwie, wielu  sukcesów i udanych, bezpiecznych wakacji.

Fotorelacja

piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka pn. "POSTAW NA RODZINĘ I ZDROWIE"piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka pn. "POSTAW NA RODZINĘ I ZDROWIE"piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka pn. "POSTAW NA RODZINĘ I ZDROWIE"piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka pn. "POSTAW NA RODZINĘ I ZDROWIE"piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka pn. "POSTAW NA RODZINĘ I ZDROWIE"

Idź do góry