1 marca 2019

Akcja charytatywna KWITNĄCE SERCA

Akcja charytatywna KWITNĄCE SERCA
Szanowni Państwo Dyrektorzy i Nauczyciele dolnośląskich szkół i placówek


Informujemy, że Stowarzyszenie Pro Salute organizuje Ogólnopolską Akcję Charytatywną pod nazwą KWITNĄCE SERCA, na rzecz pozyskania funduszy na terapię i rehabilitację dla dzieci z dystrofią mięśniową, podopiecznych Kliniki Rehabilitacji Dziecięcej UMB  i Stowarzyszenia Pro Salute. Celem Akcji jest utworzenie jak największego ogólnopolskiego dywanu z serduszkowych kwiatów.

Akcja trwa do 14.02.2019 do 14.05.2019.

Placówka/osoba prywatna, która wykona największy dywan (liczy się wymiar w m2, liczba kwiatów i liczba użytych serduszek) otrzyma tytuł Zwycięzcy, a koordynator akcji nagrodę indywidualną ufundowaną przez Partnerów Stowarzyszenia.

Podsumowanie wymiaru dywanu kwiatów z serduszek, w metrach kwadratowych, odbędzie się 23.05.2019 o godz. 18:00 podczas uroczystej ceremonii otwarcia XIV Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Życiodajna Śmierć” w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej przy ul. Kościelnej 1A oraz na portalu Facebook, w mediach i stronie internetowej Stowarzyszenia.

Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem akcji.

Regulamin akcji – ze wzorem robienia kwiatów, karta zgłoszenia, jest dostępny na stronie www stowarzyszenia (www.prosalute.com.pl), w zakładce Aktualności.

Kontakt w sprawie akcji oraz nadsyłanie zgłoszeń udziału w akcji – email  prosalute.akcje@wp.pl.

Idź do góry