WYKAZ PRACOWNIKÓW

KIEROWNICTWO

1 Kowalczyk Roman7134063702230
WROCŁAW
Dolnośląski Kurator Oświaty
2 Wrzal Janusz7134063702230
WROCŁAW
Dolnośląski Wicekurator Oświaty

WYDZIAŁ ORGANIZACYJNY

1 Kuberski Zbigniew7134063482008
WROCŁAW
dyrektor wydziału
2 Janeczko Aneta713406048; 7134067443016, 3208
WROCŁAW
kierownik
3Dużyńska Teresa7134063482007
WROCŁAW
specjalista
4Dzitkowska Halina768719592108
LEGNICA
starszy referent
5Firer Wojciech7134063722173
WROCŁAW
starszy specjalista
6Jaroch Artur7134063462171
WROCŁAW
konserwator sprzętu
7Kopańska Agnieszka7134063452002
WROCŁAW
główny specjalista
8Król Joanna7134063792002
WROCŁAW
specjalista
9Lasko Mariusz7134063462171
WROCŁAW
starszy informatyk
10Marcinkowska Małgorzata7134063362009
WROCŁAW
sekretarka
11Marcinkowski Andrzej
WROCŁAW
kierowca
12Mordaszewski Marek7134063722173
WROCŁAW
starszy specjalista
13Niziałek Dariusz
WROCŁAW
kierowca
14Radoch Małgorzata7134063702230
WROCŁAW
starszy specjalista
15Rudnicka Zdzisława768719592108
LEGNICA
starszy referent
16Szczepańska Justyna7134063362009
WROCŁAW
sekretarka
17Świątek Katarzyna7134062962256
WROCŁAW
specjalista
18Tomaszewska Karolina7134060483016
WROCŁAW
specjalista
19Turek Piotr7134063482007
WROCŁAW
administrator
20Waliszak Anna7134063362007
WROCŁAW
specjalista
21Wiśniewska Anna
WROCŁAW
pracownik gospodarczy

SAMODZIELNE STANOWISKO

1Brzozowska Felicita7134063492169
WROCŁAW
radca prawny
2Pietryka Dawid7134063482007
WROCŁAW
specjalista
3Satkowska Lidia
WROCŁAW
radca prawny

WYDZIAŁ NADZORU KSZTAŁCENIA PODSTAWOWEGO i SPECJALNEGO

1 Sandecka Małgorzata7134063512232
WROCŁAW
dyrektor wydziału
2 Kolan Mariola7134063372244
WROCŁAW
zastępca dyrektora wydziału
3 Kowalewska Jolanta7134065752240
WROCŁAW
zastępca dyrektora wydziału
4Bajer Ireneusz7134061992264
WROCŁAW
wizytator
5Bartosz Liliana7134069172234
WROCŁAW
referent prawno administracyjny
6Bryl Izabela7134064512263
WROCŁAW
starszy wizytator
7Chłądzyński Piotr7134062562247
WROCŁAW
wizytator
8Ciosek Beata7134060702238
WROCŁAW
starszy wizytator
9Fik Aleksandra7134063262246
WROCŁAW
starszy wizytator
10Ganczuk Beata7134066152242
WROCŁAW
sekretarka
11Grzywa Grażyna7134067872243
WROCŁAW
starszy wizytator
12Kantorska Grażyna7134063512232
WROCŁAW
specjalista
13Kassner Ewa7134063282251
WROCŁAW
starszy wizytator
14Kaziuk Małgorzata7134065082248
WROCŁAW
wizytator
15Klempous Anna7134062422233
WROCŁAW
starszy wizytator
16Kulińska Anna7134065082248
WROCŁAW
wizytator
17Lipiński Zdzisław7134067452235
WROCŁAW
starszy wizytator
18Łuczak-Wierzbicka Beata7134063322233
WROCŁAW
wizytator
19Łyko Jacek7134067872237
WROCŁAW
starszy wizytator
20Majka-Stangret Wioletta7134065293019
WROCŁAW
wizytator
21Marcinkowski Adam7134063322233
WROCŁAW
wizytator
22Niziołek Barbara7134069292237
WROCŁAW
starszy wizytator
23Paprocka-Bosy Beata7134067872243
WROCŁAW
starszy wizytator
24Petkov Małgorzata7134067452235
WROCŁAW
starszy wizytator
25Sieczka Marek7134063422238
WROCŁAW
starszy wizytator
26Społowicz Grzegorz7134063262246
WROCŁAW
starszy wizytator
27Stankowicz Iwona 7134061283017
WROCŁAW
wizytator
28Strzelecki Sławomir7134069292237
WROCŁAW
starszy wizytator
29Szargut Magdalena7134060232234
WROCŁAW
wizytator
30Usarz Barbara7134064512263
WROCŁAW
starszy wizytator
31Wawrzyniak Krzysztof7134061992264
WROCŁAW
wizytator
32Wildbret-Tuszyński Jacek7134061283017
WROCŁAW
wizytator
33Włodyjowska Zuzanna7134060552235
WROCŁAW
starszy wizytator
34Wojtczak Paweł7134065293019
WROCŁAW
wizytator
35Ziewiec-Chlebosz Alina7134062493019
WROCŁAW
wizytator
36Żuławińska Weronika7134063292247
WROCŁAW
starszy wizytator

WYDZIAŁ NADZORU KSZTAŁCENIA PONADPODSTAWOWEGO i STRATEGII EDUKACYJNEJ

1 Henglewska Małgorzata7134063392257
WROCŁAW
dyrektor wydziału
2 Miękus Maria7134063392252
WROCŁAW
zastępca dyrektora wydziału
3 Wójcik Dariusz7134063392259
WROCŁAW
zastępca dyrektora wydziału
4Brulińska-Albiniak Barbara7134063242250
WROCŁAW
starszy wizytator
5Brzezińska Anna7134063232253
WROCŁAW
wizytator
6Czukwińska Magdalena7134066132267
WROCŁAW
starszy specjalista
7Czyszewicz-Staniak Lidia7134063442255
WROCŁAW
starszy wizytator
8Jeż Magdalena7134063493018
WROCŁAW
referent prawno administracyjny
9Kaczorowska Krystyna7134063432239
WROCŁAW
starszy wizytator
10Kamiński Jan7134063182254
WROCŁAW
starszy wizytator
11Kondracka-Grzymałkiewicz Iwona7134060502249
WROCŁAW
starszy wizytator
12Krupa Elżbieta7134063392259
WROCŁAW
specjalista
13Leśniak Maria7134063302245
WROCŁAW
wizytator
14Ludwiczyńska Wiesława7134063442255
WROCŁAW
starszy wizytator
15Łowicka Elżbieta7134063242250
WROCŁAW
starszy wizytator
16Madejska Justyna7134060502249
WROCŁAW
starszy wizytator
17Miodek Elżbieta7134066202245
WROCŁAW
starszy wizytator
18Niewczas Anna7134063232253
WROCŁAW
wizytator
19Olechno Krzysztof7134066132267
WROCŁAW
administrator
20Pawlikowska-Krzesińska Cecylia7134063412251
WROCŁAW
starszy wizytator
21Pazdej Beata7134061692241
WROCŁAW
starszy wizytator
22Pietkiewicz Kamilla7134063493012
WROCŁAW
starszy referent prawno administracyjny
23Pludro Danuta7134063432239
WROCŁAW
starszy wizytator
24Pocheć Joanna7134061692241
WROCŁAW
starszy wizytator
25Pocheć Ryszard7134063442255
WROCŁAW
starszy wizytator
26Siciński Piotr7134064712254
WROCŁAW
wizytator
27Wiśniewska Iwona7134063242250
WROCŁAW
wizytator

DELEGATURA W JELENIEJ GÓRZE

1 Urbaniak Waldemar75641313016
JELENIA GÓRA
dyrektor delegatury
2Adamczewska Helena7564132815
JELENIA GÓRA
starszy wizytator
3Baśkiewicz Anna7564131714
JELENIA GÓRA
starszy wizytator
4Bladyn Grażyna
JELENIA GÓRA
pracownik gospodarczy
5Browarczyk Bożena7564108967
JELENIA GÓRA
starszy wizytator
6Helak-Poczęta Iwona7564358273
JELENIA GÓRA
starszy wizytator
7Jaworska Jolanta7564132815
JELENIA GÓRA
wizytator
8Kiser Bożena7564108961
JELENIA GÓRA
wizytator
9Miklasiński Jacek75641324816
JELENIA GÓRA
starszy wizytator
10Parzymies Barbara7564358273
JELENIA GÓRA
starszy wizytator
11Skibińska Anna
JELENIA GÓRA
wizytator
12Studniarek Jolanta7564358273
JELENIA GÓRA
starszy wizytator
13Szkałuba Ewa7564108961
JELENIA GÓRA
wizytator
14Tyc Elżbieta7564131714
JELENIA GÓRA
starszy wizytator
15Wieczorek Joanna
JELENIA GÓRA
referent

DELEGATURA W LEGNICY

1 Knychalska Halina Elżbieta767135050108
LEGNICA
dyrektor delegatury
2Bednarska Bożena767135054110
LEGNICA
wizytator
3Benroth Irena767135052102
LEGNICA
starszy wizytator
4Bober Agnieszka767135054110
LEGNICA
sekretarka
5Gadomski Zenon767135051100
LEGNICA
starszy wizytator
6Homętowska Barbara
LEGNICA
wizytator
7Karwan Mariola767135053103
LEGNICA
wizytator
8Korolska Teresa103
LEGNICA
wizytator
9Leżak Maria767135017101
LEGNICA
starszy wizytator
10Małek-Kot Jolanta767135051100
LEGNICA
starszy wizytator
11Orzłowska Jolanta767135053103
LEGNICA
starszy wizytator
12Sieńczuk Monika
LEGNICA
pracownik gospodarczy
13Szetelnicka Danuta767135052102
LEGNICA
starszy wizytator
14Szymańska Iwona767135051100
LEGNICA
starszy wizytator
15Urbańska Anna767135017101
LEGNICA
wizytator

DELEGATURA W WAŁBRZYCHU

1 Kałwak Mariusz748422064318
WAŁBRZYCH
dyrektor delegatury
2Hodyl Renata748465457323
WAŁBRZYCH
wizytator
3Kamińska Renata748423417315
WAŁBRZYCH
starszy wizytator
4Kasprzyk Iwona
WAŁBRZYCH
wizytator
5Krzywda Piotr748441070313
WAŁBRZYCH
wizytator
6Kwiatkowska Anna748434509324
WAŁBRZYCH
starszy wizytator
7Mierzejewska Dorota
WAŁBRZYCH
pracownik gospodarczy
8Obrzut Beata
WAŁBRZYCH
wizytator
9Październiak Beata748434508324
WAŁBRZYCH
wizytator
10Pierzynka Danuta748471727314
WAŁBRZYCH
starszy wizytator
11Popiel Paweł748471727314
WAŁBRZYCH
wizytator
12Robak Agnieszka74 842 20 64317
WAŁBRZYCH
sekretarka
13Skrobacka Danuta748423491316
WAŁBRZYCH
starszy wizytator
14Styś-Kruszelnicka Magdalena748465457323
WAŁBRZYCH
wizytator
15Warszawa Jadwiga748423490316
WAŁBRZYCH
starszy wizytator
16Wojtysiak Anna748441075313
WAŁBRZYCH
starszy wizytator

ZESPÓŁ ds FINANSOWO-KSIĘGOWYCH

1 Żukiewicz-Jurecka Magdalena7134061182262
WROCŁAW
główny ksiegowy
2 Hamera Ewa7134063212260
WROCŁAW
z-ca głównego ksiegowego
3Badarycz-Bartoszko Beata7134063212260
WROCŁAW
specjalista
4Hrehorowicz Renata7134063252262
WROCŁAW
specjalista
5Król Renata7134062962256
WROCŁAW
specjalista
6Mackiewicz-Rybarczyk Justyna7134063252260
WROCŁAW
specjalista
7Stępień Beata7134063662267
WROCŁAW
specjalista